Segway yeni ürün kategorisini piyasaya sürüyor: e-Paten

Segway yeni ürün kategorisini piyasaya sürüyor: e-Paten

Segway Drift W1 çok yakında geliyor


Amsterdam, Hollanda – 28 Haziran 2018 – Dünyanın lider elektrikli kişisel ulaşım çözümleri sağlayıcısı Segway-Ninebot, yepyeni e-Paten kategorisindeki ilk ürünü Segway Drift W1’i  piyasaya sürerek tüketici ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Yeni Segway Drift W1, Segway’in kanıtlanmış, stabil kendinden denge teknolojisini (800’den fazla patent üzerine kurulmuş) kullanmaktadır ve bu sayede teknoloji açısından eşsiz bir avantaja sahiptir.
 

Segway Drift W1 e-Paten ile Sürüş
 
Yeni ve Büyük Bir Akım

Tekerlekli patenler, inline patenler ve geçmişteki diğer eğlenceli mobilite ürünlerinden sonra yeni bir akım 2018’de doğuyor:e-Paten. Yeni Segway Drift W1, Segway’in tüketici ürün yelpazesinden beklenen eğlenceli ve havalı ürün özelliklerini tüketicilerin Segway markasından beklediği yüksek kaliteli mühendislik ile birleştiriyor. Farklı olmak ve yeni akımlar yaratmak isteyen genç nesil için mükemmel.

 

Segway Drift W1 e-Paten çok yakında geliyor
 
Tasarım ve Performans

Siyah-beyaz Segway Drift W1 e-Patenler, hafif ve küçük boyutları sayesinde kolay bir şekilde taşınabilir. Denge ve manevra kabiliyetini arttırmak için geliştirilen lastikler ve kaymaya dayanıklı paspaslar da dahil kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ile ürün maksimum konfor ve eğlence için tasarlanmıştır. Segway Drift W1, Segway’in önce güvenlik felsefesine uygun olarak UL ve CE gibi birçok uluslararası sertifikaya sahiptir.


IFA 2018

Ürünler, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ilk defa Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek IFA 2018’de görülebilir ve test edilebilir. 30 Ağustos Perşembe günü saat 10:00’da 26 nolu Salonda bulunan 225 nolu Segway Standında akredite basın mensupları için bir basın toplantısı düzenlenecektir. Ürün demosu yapmayı arzu eden basın mensupları Marjolein Hessing ile iletişime geçebilirler.     

Segway Drift W1’in detaylı ürün özellikleri ve EMEA pazarında satışa sunulacağı tarih yakında açıklanacaktır ve bölgelere göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için tr-tr.segway.com sitesi ziyaret edilebilir. Resmi Segway Drift W1 videosunu izlemek için: https://youtu.be/UO4JsKrWZzY
 
Segway Hakkında 
Segway yepyeni ve heyecan verici bir yönde ilerliyor. Senelerdir, bizi ticari sınıf, elektrikli, kendinden dengeli kişisel taşıyıcılarda dünya lideri olarak biliyorsunuz. Ninebot ile stratejik birleşmeden sonra ürün gruplarımızı ve hedef pazarları değerlendirerek cesur değişiklikler yaptık. Artık dünyaca ünlü fikri mülkiyetimizi yaşam içindeki ulaşıma ve rekreasyonel sürücülere odaklanarak tüketici ürünlerine de yansıtıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen http://tr-tr.segway.com sitesini ziyaret edin.

###
 
SEGWAY ve Segway ‘uçan adam logosu’ Segway Inc.’in tescilli ticari markalarıdır. Segway’e ait olmayan ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.